آغاز فعالیت هسته مرکزی حزب جمهوریت در خراسان شمالی

آخرین خبرها استانها حزب جمهوریت

آغاز فعالیت ” هسته مرکزی حزب جمهوریت ایران اسلامی ” در خراسان شمالی با حضور و سخنرانی ؛ 

♦️دکتر رسول منتجب نیا رئیس هیات موسس حزب 

♦️خانم دکتر طهماسبی عضو هیات موسس و رئیس کارگروه بانوان  حزب 

♦️ آقای قائمی عضو هیات موسس و مسئول هسته حزب در استان تهران 

⏺عضو هیأت مؤسس حزب و مسئول تشکیل حزب در خراسان از استقبال گسترده جوانان و بانوان از تشکیل این حزب در کشور و به ویژه خراسان خبر داد و با اعلام اینکه هسته های اولیه حزب در بیش از ۲۵ استان کشور تشکیل شده خواستار توجه بیشتر احزاب به مشکلات اقتصادی و اجتماعی جوانان گردید .

⏺مسئول کارگروه جوانان حزب جمهوریت ایران اسلامی خواستار عبور از برخورد شعاری و صوری با جوانان و مقوله جوانگرایی شد و گفت : جوانان نه تنها تهدید و مشکل برای کشور محسوب نمی شوند بلکه مشارکت واقعی جوانان در حوزه های مختلف مدیریتی و اجرایی تنها راه برون رفت و نجات کشور از چالشهای کنونی می باشد .

⏺وی ضمن دفاع از عملکرد تنها وزیر دهه شصتی دولت روحانی ، ظرفیت جوانان و بانوان کشور برای اداره بهتر کشور را بسیار بیش از این حد دانست .

عضو اسبق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های فردوسی و علوم پزشکی مشهد افزود : جوانان منتظر تعارف انحصارطلبان ، استمرارطلبان ، رانت خواران و آقازاده ها و ژن های خوب از هر دو جناح نباشند و با رویکردهای نوین حزبی و با استفاده از ظرفیت های قانونی به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک بگویند و در راستای تحقق گام دوم انقلاب با تمام قدرت در صحنه های مختلف حضور و نقش آفرینی مؤثر داشته باشند و به صورت مسالمت آمیز و قانونی زمام امور را در دست بگیرند .

وی خاطرنشان ساخت باید تحریم های ناجوانمردانه را با کمک جوانان به فرصتهای رشد و بالندگی بیشتر تبدیل کنیم .

⏺ وی در پایان ضمن تأکید بر رویکرد تعاملی مثبت با احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرای استان از احزاب مختلف همه جناح ها خواست جوانگرایی توأم با شایسته سالاری را از درون ساختارهای حزبی خود شروع کنند .

🇮🇷 روابط عمومی حزب جمهوریت ایران